Filter By close
Drogéria
Drogéria

Počet produktov: 21

Zobrazuje sa 1-15 z 21 položiek

Aktívne filtre

iSwipes Antibakteriálne...
Cena 1,61 € Základná cena 3,65 € -56%

Antibakteriálne utierky iSwipes (2.trieda) sú určené predovšetkým na dezinfekciu mobilných telefónov, obrazoviek laptopov a tabletov, ale aj menších vecí, ako sú kľúče, prívesky, kľučky, fotoaparáty. Vďaka malému baleniu ich môžete nosiť stále pri sebe, a použiť ich aj na dezinfekciu rúk.

Čistiaca kefa na pleť 5v1
Cena 11,99 €

Obsah balenia:

Štetinová kefka – slúži na čistenie pleti

Masážna rotujúca kefka– prekrvuje a masíruje pleť

Make-up hubka – slúži k dočisteniu posledných zbytkov alebo nanášanie make-upu, je veľmi jemná a príjemná

Jemná latexová hubka – vyčistí pleť v oblasti očí a tváre

Hubka s hrubším povrchom – revitalizuje a zjemňuje pleť, odstraňuje odumreté kožné bunky, pôsobí ako peeling

Vonné tyčinky Benzoin
Cena 1,89 €

Benzoin je vonná živica získaná z tropického stromu vo východnej Ázii. Vlastnosti benzoínovej živice sú pre naše emócie veľmi prínosné. Upokojuje centrálny nervový systém, čím uľahčuje napätie, stres a úzkosť, ktorým sa v našom každodennom živote je tak ťažké vyhnúť. Jeho vôňa je afrodiziakum a pomáha prekonať niektoré sexuálne problémy.

Vonné tyčinky Palo Santo
Cena 1,79 €

Vonné tyčinky Palo Santo sú ručne vyrábané z prírodným extraktom Palo Santo (sväté drevo) zo stromov rastúcich v Peru. Už od pradávna bolo pôvodnými obyvateľmi používané, hlavne pre magické a liečebné účely. Má veľmi výrazné očistné účinky a tamojší šamani ho používajú na očistu pred liečebnými rituálmi a tiež k zažehnaniu nešťastia a pohrôm. Páľte vždy, keď potrebuje očistiť, upokojiť alebo nadviazať spojenie s vyššími silami. Drevo silno očisťuje osoby i priestor a pomáha navodiť veštecké schopnosti. Vôňa je sladká s kokosovým nádychom a stopou exotického ovocia.