Filter By close
Pre muža
Pre muža

Aktívne filtre

Svietiaca maska neon LED 2...
Cena 10,39 € Základná cena 12,99 € -20%

Chystáte sa na večierok a neviete si dať rady, v čom pôjdete? S našou strašidelnou maskou nešliapnete vedľa. Maska vydesí a zároveň sa postará o zábavu. Funguje na báze LED svetla, ktoré najviac vynikne v tme. Na čiernej maske sú červené škvrny, ktoré predstavujú krv. Maska drží na tvári jednoducho pomocou gumy. Čelo nebudete mať otlačené vďaka penovej podložke, ktorá je umiestnená v hornej časti masky.

Maska má 3 režimy svietenia. Svieti, pomaly bliká alebo bliká rýchlo. Svietenie sa jednoducho prepína tlačidlom na krytke od batérii. Krytku s batériami si môžete zavesiť na opasok či schovať do tašky.

SEDLIACKY mystery box
Cena 55,55 €

Predstavujeme vám Sedliacky Mystery Box, ktorý je plný tradičných slovenských produktov, aby vám priniesla chuť a atmosféru vidieka priamo do vášho domova. Táto exkluzívna zbierka je zostavená z autentických produktov vyrobených podľa tradičných receptúr a s láskou pripravených v srdci Slovenska.

NEZABUDNI, ŽE PRI OBJEDNÁVKE NAD 50€ MÁŠ POŠTOVNÉ ZADARMO!

Pri platbe vopred prevodom na účet tak isto ušetríš.

A samozrejme ku každej objednávke pribalíme aj malý darček :)

Magnetické fazuľky - Hra
Cena 18,99 €

🌟 Magnetické Fazuľky: Hra Plná Šikovnosti a Zábavy! 🎲

Vitajte v svete Magnetických Fazuliek, kde sa stretáva táborová atmosféra s úžasnou zábavou pre dvoch hráčov! Táto hra je nabitá energiou a vyžaduje kombináciu šikovnosti, taktiky a odvahy.

🎁 Skvelý Darček pre Každého Hráča

Hľadáte originálny darček pre rodinu alebo priateľov? Magnetické Fazuľky sú skvelým spôsobom, ako priniesť zábavu a smiech do každodenného života. Ideálne aj na sviatočné obdobie, a či už ste mladí alebo mladší, táto hra je pre vás!

Párty podložky LED pod...
Cena 1,99 €

LED podložka vyrobená z laminovanej penovej základnej dosky, ľahká a stabilná, každá podložka má 4 LED svetlá s ultravysokým jasom, ktoré dokážu krásne nesvietiť priehľadné nádoby, ako sú fľaše na víno, poháre na víno, šampanské atď.

Tri režimy osvetlenia: Rýchle blikanie, pomalé blikanie, stále blikanie

LED podložky na fľaše od alkoholu, alebo poháre môžu vyhovovať vašim potrebám pre rôzne párty aktivity, ako skvelé tématické svetlo. Jednoduché použitie. Stačí prilepiť fľašu, alebo pohár na dno fľaše alebo pohára na pitie a stlačiť tlačidlo NIE / OFF