Filter By close
Pre ženu
Pre ženu

Počet produktov: 72

Zobrazuje sa 1-12 z 72 položiek

Aktívne filtre

Mystery box k narodeninám XXL
Cena 99,00 €

Prekvapte svojho blízkeho alebo seba jedinečným boxom, ktorý je plný prekvapenia.

Obsah XXL boxu je prekvapivo zaujímavý a GARANTUJEME hodnotu VYŠŠIU, ako cena boxu. Zvyčajne sa v ňom nachádzajú: tovar z e-shopu mihu.sk, promo produkty, elektronika, oblečenie, handmade výrobky, maličkosti ktoré potešia.

Vonné tyčinky Palo Santo
Cena 1,79 €

Vonné tyčinky Palo Santo sú ručne vyrábané z prírodným extraktom Palo Santo (sväté drevo) zo stromov rastúcich v Peru. Už od pradávna bolo pôvodnými obyvateľmi používané, hlavne pre magické a liečebné účely. Má veľmi výrazné očistné účinky a tamojší šamani ho používajú na očistu pred liečebnými rituálmi a tiež k zažehnaniu nešťastia a pohrôm. Páľte vždy, keď potrebuje očistiť, upokojiť alebo nadviazať spojenie s vyššími silami. Drevo silno očisťuje osoby i priestor a pomáha navodiť veštecké schopnosti. Vôňa je sladká s kokosovým nádychom a stopou exotického ovocia.

Ponožky MOPS
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Takmer každý má svojho zvieracieho miláčika, napríklad rozkošného mopslíka, s ktorým prežil veľa pekných a FUN chvíľ. A preto motív zvieracieho maznáčika podvedome vyvoláva príjemné pocity a zábavné spomienky. Prečo si ho teda nepripomenúť takýmito FUN ponožkami?

Ponožky blue FLAMENGO
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Najúžasnejšie zvieratko na svete je jednoznačne plameniak! Tak prečo by nemohol zažiariť aj na tvojich FUN ponožkách? Takmer každý máme svojho zvieracieho miláčika, s ktorým máme spojených veľa zábavných a milých spomienok. A preto zvierací motív podvedome vyvoláva príjemné pocity a zábavné spomienky.

Ponožky BODKY
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Bodky! Tie zaručene nikdy nevyjdú z módy. A ako sa hovorí: v jednoduchosti je krása! Tak sa poďme jednoducho baviť a pritom vyzerať dobre. S našimi bodkovanými FUN ponožkami je to jednoduché.

Ponožky ANANÁS
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Je ananás tvojim obľúbeným ovocím? Určite máš aj ty ovocie alebo zeleninu, pri ktorej si spomenieš na poriadny trapas ale FUN spomienku. Alebo ich jednoducho zbožňuješ! Tak prečo si ich nepripomúť aj takýmito FUN ponožkami?