O nás

FILOZOFIA SPOLOČNOSTI BC TRADE HOUSE

Shop MIHU.sk patrí pod spoločnosť BC Trade House, ktorej cieľom je pomáhať malým a stredným podnikateľom v raste. Stránka bola založená s myšlienkou, aby sme pomoc a podporu z našej strany vedeli posunúť aj na koncových zákazníkov. Ak potrebujete pomôcť, poradiť, alebo pripraviť špeciálne prekvapenie, darček, darčekový kôš, balíček, alebo akúkoľvek maličkosť spravíme všetko pre to, aby sme Vám pomohli a vyhoveli tak Vám, ako aj obdarovanej osobe. 

Ak ste radi VY sme radi aj MY

Nezabudni - MIHU.sk - Tvoj darčekový obchod

NÁŠ TÍM

Sme mladý kolektív ľudí, ktorých bavia prekvapenia, majú radi krásne, milé a osobné darčeky. Radi spravia prekvapenie pre svojich rodinných príslušníkov, či známych, ale hlavne majú zmysel pre humor. Radi sa obklopujeme príjemnými vecami, ktoré majú v sebe energiu! Ak si tovar zakúpite u nás, tak podporujete aj duálne vzdelávanie na Slovenku. V programe duálneho vzdelávania sme zapojení od roku 2020.

 

Veríme, že sa vám naše výrobky ako aj filozofia značky zapáčia a staneme sa prvou voľbou pri darčekoch.

 

SORTIMENT

V sortimente mihu.sk nájdete mnoho položiek, ktoré majú za sebou silný príbeh. Objavme spolu čaro drzých, alebo tajomných výrobkov. Veľa z nich je s ekologickou podporou. Kúpou môžete podporiť hand made výrobcov, občianske združenia, ktorých merch je pre Vás k dispozícií, študentov, ktorých zamestnávame v rámci programu duálneho vzdelávania a iné...

 

Ak chcete získať fantastické zľavy a výhody, zaregistrujte sa na našej stránke a zapojte sa tak do vernostného klubu mihu.sk. Podmienkou je zákaznícke konto, kde budete pravidelne dostávať zľavy a poukážky na zvýhodnené ceny v našom obchode. 

Na základe Vašich obratov Vám budeme pravidelne prideľovať darčeky, zľavy a špeciálne produkty.

 

SPOLUPRÁCA

V prípade, ak máte záujem rozšíriť náš sortiment poprosíme Vás, aby ste nás kontaktovali emailom na info@tradehouse.sk s ponukou, ideálne aj s odkazom na cenníky, fotografie tovaru.