Filter By close
Pre dieťa
Pre dieťa

Aktívne filtre

Suvenír Maľovaná minca...
Cena 4,46 € Základná cena 6,19 € -28%

Môžete vlastniť skutočnú maľovanú mincu so súhvezdím. Tento zberateľský skvost v akciovej cene je výborný darček pre nadšencov astrológie. Nepredávame lacné hliníkové nekvalitné mince. Naše mince sú vysoko kvalitne spracované, ťažké kovové mince.

Flexi Jašterica
Cena 3,49 €

Obľúbili ste si flexi hračky? Táto 3D tlačená flexi jašterica je ideálnym doplnkom k vašej zbierke! Je to nielen zábavná hračka, ale aj príťažlivý dekoračný prvok. Vyrobený zo zeleného PLA materiálu, je táto jašterica dokonalým darčekom pre deti aj dospelých.

Flexi 2D medveď
Cena 2,69 €

Objavte kúzlo s týmto 3D tlačeným flexibilným medveďom! Táto hračka nie je len skvelým spoločníkom pre vaše deti, ale aj zaujímavým doplnkom na poličku či písací stôl. S jeho pohyblivými časťami zažijete zábavu pri každom dotyku. Tento 3D tlačený medveď upúta zvedavosť každého prieskumníka.

Flexi Drak
Cena 9,99 €

Pridajte kúsok magie a tajomstva do svojho domova s týmto očarujúcim 3D tlačeným drakom. Jeho žiarivé farby a precízne detaily vytvárajú fascinujúci vizuál, ktorý pritiahne pozornosť a vyčarí atmosféru z iného sveta. Tento kúsok je ideálny pre každého, kto má rád jedinečné a nevšedné dekorácie alebo hľadá ten pravý netradičný doplnok.

Flexi Drak s modrými očami
Cena 9,99 €

Prežite dobrodružstvo priamo u vás doma s týmto jedinečným 3D tlačeným drakom. Jeho podmanivé modré oči a detailne spracované šupiny pritiahnu pozornosť a stanú sa centrálnym prvkom každého priestoru. Nechajte sa uniesť do sveta, kde sú draky viac než len mýtus sú skutoční tovariši v každodennom živote. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym a pridajte kúsok fantázie do vašej domácnosti.

Flexi Steam Punk drak
Cena 24,99 €

Flexi drak, vytlačený z kvalitného plastu na 3D tlačiarni, spojuje inováciu a estetiku. Jeho pôsobivý steampunk vzhľad zaujme a vzbudí kreativitu. Viacfarebné prevedenie ho činí unikátnym doplnkom, oživujúcim váš priestor. Flexibilita a detaily robia z neho vizuálny zážitok a zábavný predmet na manipuláciu. Originálna 3D tlač vám umožní budovať svoju zbierku jedinečných a štýlových prvkov.

Flexi 2D slon
Cena 3,39 €

Oživte svoj domov týmto očarujúcim 2D flexibilným slonom z 3D tlače! Tento slon je nielen krásnou dekoráciou, ale aj interaktívnou hračkou, ktorá prinesie radosť a zábavu deťom všetkých vekových kategórií. S jeho jednoduchým a čistým dizajnom sa hodí do každého interiéru.

Flexi 3D žralok
Cena 3,49 €

Pridajte trochu morskej atmosféry do vášho domova s týmto 3D tlačeným flexi žralokom. Ideálny pre malých dobrodruhov aj pre dospelých milovníkov oceánu. Tento žralok je vyrobený z PLA materiálu, čo je biologicky odbúrateľný plast, takže je šetrný k životnému prostrediu a zároveň zabezpečuje hodiny kreatívnej zábavy.

Flexi Krokodíl
Cena 6,79 €

Urobte si radosť alebo potešte svoje deti s týmto úžasným flexi krokodílom vytlačeným na 3D tlačiarni. Jeho podrobne prepracované črty a pohyblivé časti poskytujú nekonečné hodiny zábavy a učenia. Tento ekologicky šetrný produkt je vyrobený z PLA materiálu a je dokonalým doplnkom do detskej izby alebo do vašej kancelárie.

Flexi 2D Dinosaurus
Cena 2,69 €

Prebúdzajte predstavivosť s týmto 3D tlačeným flexibilným dinosaurom! Ideálny spoločník pre vaše deti alebo ako originálny dekoračný prvok. Tento unikátny dinosaurus je do každej izby alebo pracovne. Vyrobený. Je to perfektný darček pre malých objaviteľov alebo milovníkov histórie.