Filter By close

Nové produkty

Počet produktov: 19

Zobrazuje sa 1-12 z 19 položiek
Nôž z dreva a gravírovaného...
Cena 19,00 €

Tento nôž navrhnutý pre nadšencov ďalekého západu sa vyznačuje rukoväťou z modro-sivého mramorovaného dreva a záštitou z jemne gravírovanej ocele s kvetinovými a arabeskovými motívmi, ktoré mu dodávajú punc originality. Skutočne originálny nôž do vašej zbierky s čepeľou z nehrdzavejúcej ocele.

Vonné tyčinky Benzoin
Cena 1,44 €

Benzoin je vonná živica získaná z tropického stromu vo východnej Ázii. Vlastnosti benzoínovej živice sú pre naše emócie veľmi prínosné. Upokojuje centrálny nervový systém, čím uľahčuje napätie, stres a úzkosť, ktorým sa v našom každodennom živote je tak ťažké vyhnúť. Jeho vôňa je afrodiziakum a pomáha prekonať niektoré sexuálne problémy.

Vonné tyčinky Palo Santo
Cena 1,44 €

Vonné tyčinky Palo Santo sú ručne vyrábané z prírodným extraktom Palo Santo (sväté drevo) zo stromov rastúcich v Peru. Už od pradávna bolo pôvodnými obyvateľmi používané, hlavne pre magické a liečebné účely. Má veľmi výrazné očistné účinky a tamojší šamani ho používajú na očistu pred liečebnými rituálmi a tiež k zažehnaniu nešťastia a pohrôm. Páľte vždy, keď potrebuje očistiť, upokojiť alebo nadviazať spojenie s vyššími silami. Drevo silno očisťuje osoby i priestor a pomáha navodiť veštecké schopnosti. Vôňa je sladká s kokosovým nádychom a stopou exotického ovocia.

POP IT antistresová hračka
Cena 3,60 € Základná cena 4,50 € -20%

Pravdepodobne neexistuje človek, ktorý by nemal rád strieľanie bublín z bublinkovej fólie. Tento typ hry sa páči dospelým aj deťom, pretože je oddychový a relaxačný. Antistresová hračka simuluje bublinkovú fóliu a poskytuje nekonečné možnosti pukania.