Permanentné tetovanie - KOMPAS


4,99 €
Bez dane Do 3 dní

Využi leto na plno a očar svoje okolie originálnym tetovaním, ktoré nebolí. 

Ak si fanúšikom tetovania a chceš spraviť dobrý dojem, no nechceš sa viazať na dlhé roky s celoživotnou zmenou máme pre teba skvelé riešenie. Na našich stránkach nájdeš množstvo tetovaní s dlhou trvácnosťou . Ponúkame permanentné tetovania, ktoré majú životnosť do 10dní. Všetky tetovania sú vyrábané z bezpečných a kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhodobé a krásne výsledky.

Po aplikovaní, ako bežné tetovanie (nalepíte a vodou navlhčíte tetovanie sa tetovanie prilepí a bude svetlé. Do 24 hodín sa farba zmení a bude tmavomodré, ako na obrázku. 


Množstvo
SKLADOM

Čo je to vlastne permanentne tetovanie na dočasné použitie?

Ide o špeciálny typ tetovania, ktoré vydrží na pokožke až 10 dní. Sú vhodné pre tých, ktorí si chcú vyskúšať nový vzor, zdobiť svoje telo na dovolenke, festivaloch alebo špeciálnych príležitostiach bez dlhodobých záväzkov.

Prečo si vybrať naše permanéntne tetovania:

✨ Skvelá alternatíva k trvalým tetovaniám

✨ Vysoká kvalita a detailná práca

✨ Bezpečné a nealergénne materiály

✨ Jednoduchá aplikácia a odstránenie

✨ Vydržia až 10 dní - dlhodobý efekt

Zoznámte sa s našou pestrým výberom motívov - od kvetinových vzorov a abstraktných dizajnov po citátové tetovania a geometrické tvary. Vyberte si ten správny vzor pre vás a dajte svojej pokožke jedinečný a štýlový vzhľad. Dlhé trvácnosti a nádherné motívy našich permanéntnych tetovaní vás určite nadchnú! Navštívte náš e-shop a objavte svet jedinečných dočasných tetovaní, ktoré vydržia, až 10 dní a doplnia váš štýl!

Vyžarujte osobnosť a originalitu s našimi trvácny tetovaniami! 

GZ-149

Súvisiace produkty