5DAYS DEO pre ženy


14,99 €
Bez dane Do 3 dní

5 Days DEO je guličkový deodorant. Zloženie tohto produktu neobsahuje škodlivé chemikálie a je vhodný pre všetky typy pokožky. Produkt neobsahuje parabény, konzervanty alebo vôňu a bol certifikovaný dánskou asociáciou Astma Allergi.


Množstvo
SKLADOM

ZLOŽENIE Zloženie produktu znižuje tvorbu potu a úplne odstraňuje zápach potu až po dobu 5 dní. 5 Days DEO je guličkový deodorant. Zloženie tohto produktu neobsahuje škodlivé chemikálie a je vhodný pre všetky typy pokožky. Produkt neobsahuje parabény, konzervanty alebo vôňu a bol certifikovaný dánskou asociáciou Astma Allergi.

APLIKÁCIA Používaním 5 Days DEO každých 5 dní balenie vydrží po dobu 5-6 mesiacov. Všetky produkty sú skladom a odoslané v priebehu 24 hodín od vystavenia objednávky. Na území Slovenska bude zásielka doručená v priebehu 1-2 pracovných dní. Zásielky budú doručené na územie Českej Republiky v priebehu 2-3 pracovných dní.

ÚČINNOSŤ Zloženie produktu znižuje tvorbu potu a úplne odstraňuje zápach potu až po dobu 5 dní. 5 Days DEO je guličkový deodorant. Zloženie tohto produktu neobsahuje škodlivé chemikálie a je vhodný pre všetky typy pokožky. Produkt neobsahuje parabény, konzervanty alebo vôňu a bol certifikovaný dánskou asociáciou Astma Allergi.Používaním 5 Days DEO každých 5 dní balenie vydrží po dobu 5-6 mesiacov. Všetky produkty sú skladom a odoslané v priebehu 24 hodín od vystavenia objednávky. Na území Slovenska bude zásielka doručená v priebehu 1-2 pracovných dní.

Tvorcom produktu 5 Days DEO je Claus Greiffenberg. Svoje štúdium ako chiropraktik ukončil v roku 1996. Následne si urobil množstvo kurzov a špecializácií v súvislosti telom, jeho zdravím a funkciami. Všetko začalo v roku 2008. Claus vedel, že pot vo svojej podstate zápach nemá a sú to baktérie, ktoré ho vytvárajú. Napadlo mu, že ak by dokázal neutralizovať baktérie na koži, tak pot by bol pre každého už len bez zápachu. Prípravok 5 Days DEO prišiel na svet s unikátnym zložením, ktoré je také neškodné, že bol okamžite schválený Astma Allergy Danmark. V roku 2010 sa 5 Days DEO dostal do predaja v najväčšej kozmetickej sieti obchodov v Dánsku – MATAS. Veľmi rýchlo sa stal “MUST HAVE” produktom, ktorý sa následne distribuovaný do všetkých predajní MATAS. 5 Days DEO za krátky čas získal veľkú popularitu. Po zaznamenaní úspechu expandovali do viacerých krajín ako Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Česká republika a samozrejme i Slovensko.

Zásielky budú doručené na územie Českej Republiky v priebehu 2-3 pracovných dní.

0330
Stupeň 
Soňa 2021-11-11
Spokojná

Už som vyskúšala naozaj veľa znaciek ale toto je topka. Už nič iné. Jedine mínus, že je trochu vyššia cena...

Stupeň 
Monika B 2021-06-22
Super deo

S tymto produktom som nadmieru spokojna nevymenila by som ho uz za iny

  • 1 out of 1 ľudí považuje túto recenziu za užitočnú.

Napíšte svoju recenziu !

Súvisiace produkty