• Vypredané

Cestovný denník so stieracimi mapami sveta


11,99 €
Bez dane

Obsah balenia:

1x cestovní denník

8x stieracia mapa

Technická špecifikácia:

Rozmery denníka: A5

Rozmery máp: A5

Materiál: tvrdý papier

Všetky názvy sú napísané v anglickom jazyku

Celkom má denník 52 strán


Množstvo
Vypredané

Zaznamenajte si všetko z vašich dobrodružných ciest 32 stránok pre spomienky z ciest 8 stieracích máp - zotrite navštívené miesta. Rozdelenie do sekcií - príbehy, postrehy, fotografie, diár, atď.

Skvelý darček pre vášnivých cestovateľov Krásna pamiatka na výlety.

Radi cestujete?

S týmto cestovným denníkom to bude ešte lepšie! Môžete si zaznamenať čokoľvek, čo vás napadne! Skvelý pomocník na všetky dovolenky, cesty, túry alebo ďalšie dobrodružstvá! Zaznamenávajte si všetky spomienky, príbehy, poznámky alebo zaujímavosti na miestach, ktoré ste navštívili! Cestovný denník bude v tomto prípade skvelým pomocníkom!

Ponúka až 32 stránok! Okrem cestovného denníka nájdete v balení aj 8 stieracich máp všetkých kontinentov s tými najrôznejšími zákutiami. Stieracie mapy fungujú na rovnakom princípe ako stieracie losy. Miesta, ktoré ste už navštívili zotrite pomocou mince. Vďaka tomu budete mať tak prehľad, kde všade ste už boli. Cestovný denník obsahuje rôzne sekcie. Napríklad stránky na zapísanie príbehov alebo zaujímavých postrehov, ďalej stránky na vkladanie fotografií, informácie o rokoch, diár, kde si môžete napísať rôzne kontaktné údaje na osoby, ktoré ste v danej zemi stretli, miesto, kam si zapíšete všetky aktivity, ktoré máte v pláne.

Tento cestovný denník so stieracimi mapami bude úplne perfektným darčekom pre všetkých, ktorí milujú cestovanie, dobrodružné túry a zaujímavé destinácie.

0458

Súvisiace produkty