Filter By close
ekoLOGICKÝ nákup
ekoLOGICKÝ nákup

Počet produktov: 23

Zobrazuje sa 1-15 z 23 položiek

Aktívne filtre

Pohár turistický HERMET...
Cena 2,50 € Základná cena 4,99 € -50%

Vďaka nášmu turistickému poháru môžete mať svoj obľúbený nápoj alebo iný tekutý pokrm, napríklad polievku alebo smoothie, stále pri sebe. Je veľmi obľúbený medzi hubármi, turistami, výletníkmi, či kempermi.

Často ho však používajú aj cyklisti namiesto bidónu. 

Bambusové slamky 10ks+kefa...
Cena 3,99 €

Máte doma radi doplnky vyrobené z prírodných materiálov? Potom sú pre vás bambusové slamky s kefkou ako stvorené. Dajú sa používať opakovane, vďaka kefke sa jednoducho čistia a najmä v lete v osviežujúcich miešaných drinkoch vyzerajú tak štýlovo! Ekologické a 100% organické Vyrobené z bambusu Na viac použití Balenie obsahuje 10 slamiek a 1 kefku Dĺžka slamky: 20 cm

MIHU - drevené srdiečko...
Cena 1,00 €

Ak chceš podporiť našu značku, náš projekt, našich šikovných žiakov v systéme duálneho vzdelávania, tak tento produkt je pre teba ideálny. Šnúrky na krk, ktoré väčšina ľudí používa, ako kľúčenku je ideálny malý darček pre každého v domácnosti. 

Tak, ako logo MIHU.sk, tak aj táto magnetka má v sebe kombináciu slovenského folklóru, ako aj moderné prvky. 

Vonné tyčinky Benzoin
Cena 1,89 €

Benzoin je vonná živica získaná z tropického stromu vo východnej Ázii. Vlastnosti benzoínovej živice sú pre naše emócie veľmi prínosné. Upokojuje centrálny nervový systém, čím uľahčuje napätie, stres a úzkosť, ktorým sa v našom každodennom živote je tak ťažké vyhnúť. Jeho vôňa je afrodiziakum a pomáha prekonať niektoré sexuálne problémy.

Vonné tyčinky Palo Santo
Cena 1,79 €

Vonné tyčinky Palo Santo sú ručne vyrábané z prírodným extraktom Palo Santo (sväté drevo) zo stromov rastúcich v Peru. Už od pradávna bolo pôvodnými obyvateľmi používané, hlavne pre magické a liečebné účely. Má veľmi výrazné očistné účinky a tamojší šamani ho používajú na očistu pred liečebnými rituálmi a tiež k zažehnaniu nešťastia a pohrôm. Páľte vždy, keď potrebuje očistiť, upokojiť alebo nadviazať spojenie s vyššími silami. Drevo silno očisťuje osoby i priestor a pomáha navodiť veštecké schopnosti. Vôňa je sladká s kokosovým nádychom a stopou exotického ovocia.