Hrnček SNBČ


9,99 €
Bez dane

Hrnček Save NATURE by Čivas

Tovar na objednávku nie je možné kúpiť inak, ako platbou vopred na účet. Ďakujeme za pochopenie.


Množstvo
Posledné kusy v sklade

Vo svojom voľnom čase upratujú a likvidujú čierne skládky a smetiská. Hlavne chcú motivovať, čo najviac ľudí, lebo každé vrece sa počíta. 

     Začalo to tak, keď sa zakladateľ Oz Save Nature by Čivas - Ladislav Stupák prechádzal v prírode so svojou priateľkou a videl čiernu skládku skoro na každom rohu, tak mu to nedalo a spoločne s jeho kamarátmi sa rozhodli čistiť nelegálne skládky v okolí. Je ich zatiaľ 15 a stále sa rozrastajú. Občianske združenie funguje od 14.augusta 2020. Majú za sebou už nejaké väčšie skládky a veľmi veľa malých. Priatelia a rodina ho v tom podporujú a pomáhajú im , ako len môžu. Najčastejšie nachádzajú a upratujú pneumatiky, autá, čalúnenia, plasty a sklo. 

Ak podporuješ túto myšlienku a chceš im pomôcť kúp si ich

oblečenie. Pomocou sociálnych sietí ponúkajú svoje oblečenie s označením ich OZ na podporu ich práce. V prípade, ak chceš podporiť jeho myšlienku, ale oblečenie nosiť nechceš máš možnosť oblečenie darovať. Z každého predaja získajú financie na

nákup rukavíc, vriec a pohonných hmôt. Robia to dobrovoľne a zadarmo! 

     Je veľmi dôležité upratovať a starať sa o našu planétu. Preto sa pripojte k nám a zlepšime spoločne život na našej planéte, pretože planétu máme len jednu.

Viac o tomto OZ nájdete na sociálnych sietach FB, alebo Instagram save_nature_civas

0483

Tabuľka dát

Bez rámu
Recycled cardboard

Súvisiace produkty