Filter By close
Ostatné
Ostatné doplnky

Počet produktov: 20

Zobrazuje sa 1-15 z 20 položiek

Aktívne filtre

Nôž z dreva a gravírovaného...
Cena 19,00 €

Tento nôž navrhnutý pre nadšencov ďalekého západu sa vyznačuje rukoväťou z modro-sivého mramorovaného dreva a záštitou z jemne gravírovanej ocele s kvetinovými a arabeskovými motívmi, ktoré mu dodávajú punc originality. Skutočne originálny nôž do vašej zbierky s čepeľou z nehrdzavejúcej ocele.

Ponožky MOPS
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Takmer každý má svojho zvieracieho miláčika, napríklad rozkošného mopslíka, s ktorým prežil veľa pekných a FUN chvíľ. A preto motív zvieracieho maznáčika podvedome vyvoláva príjemné pocity a zábavné spomienky. Prečo si ho teda nepripomenúť takýmito FUN ponožkami?

Ponožky blue FLAMENGO
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Najúžasnejšie zvieratko na svete je jednoznačne plameniak! Tak prečo by nemohol zažiariť aj na tvojich FUN ponožkách? Takmer každý máme svojho zvieracieho miláčika, s ktorým máme spojených veľa zábavných a milých spomienok. A preto zvierací motív podvedome vyvoláva príjemné pocity a zábavné spomienky.

Ponožky ANGRY CAT
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Takmer každý má svojho zvieracieho miláčika, napríklad stále nahnevanú mačku, s ktorým prežil veľa pekných a FUN chvíľ. A preto motív zvieracieho maznáčika podvedome vyvoláva príjemné pocity a zábavné spomienky. Prečo si ho teda nepripomenúť takýmito FUN ponožkami?

Ponožky PÁSIKY
Cena 4,50 € Základná cena 8,99 € -50%

Pásiky! Tie zaručene nikdy nevyjdú z módy. A v kombinácií s tukanmi je to ešte väčšia bomba! Tak sa poďme baviť a pritom vyzerať dobre. S našimi FUN pasikavými ponožkami je to naozaj jednoduché.